TY - BOOK
T1 - Advies over de nuleffectcontour bij impactanalyses over verdroging
AU - Van Daele, Toon
AU - Adriaens, Dries
AU - Herr, Cécile
AU - Raman, Maud
AU - De Becker, Piet
PY - 2016/10/24
Y1 - 2016/10/24
N2 - Om het effect van verdroging op een vegetatie te schatten, gebruiken het Zoekzonemodel en het MER-richtlijnenboek - landbouwdieren een nuleffectcontour van 10 cm grondwaterstandsdaling. Andere bronnen, zoals het MER-richtlijnenboek - water, leggen de grens op een grondwaterstandsdaling van 5 cm. In dit advies gaat het INBO na welke contour aangewezen is als nuleffectcontour voor het inschatten van de impact van verdroging op Europees beschermde habitats.
AB - Om het effect van verdroging op een vegetatie te schatten, gebruiken het Zoekzonemodel en het MER-richtlijnenboek - landbouwdieren een nuleffectcontour van 10 cm grondwaterstandsdaling. Andere bronnen, zoals het MER-richtlijnenboek - water, leggen de grens op een grondwaterstandsdaling van 5 cm. In dit advies gaat het INBO na welke contour aangewezen is als nuleffectcontour voor het inschatten van de impact van verdroging op Europees beschermde habitats.
UR - https://inbo.elsevierpure.com/en/publications/4099611a-ae37-4920-ba4f-5c41f9b1c657
UR - https://pureportal.inbo.be/portal/en/publications/advies-betreffende-de-effecten-van-de-vergunde-grondwaterwinningen-op-speciale-beschermingszones(4099611a-ae37-4920-ba4f-5c41f9b1c657).html
M3 - Adviezen van het Instituut voor Natuur- en Bosonderzoek
T3 - Adviezen van het Instituut voor Natuur- en Bosonderzoek
BT - Advies over de nuleffectcontour bij impactanalyses over verdroging
PB - Instituut voor Natuur- en Bosonderzoek
ER -